BETA
2018-03-30 Mazur II Karczew Aktualności

Wygrana Bitwa Maciejowicka

Mazur II pokonał na wyjeździe Wisłę Maciejowice 2-1 (1-0). Bramki zdobyli: Sobczak i Wojciechowski z karnego.

Damian Falkowski: Kolejna kolejka LO i wyjazd na zawsze niewygodne boisko do Maciejowic , gospodarze walczący o utrzymanie po serii dwóch remisow na wyjeździe inauguruja ligę meczem z nami na swoim boisku, my podbudowani dwoma wygranymi jedziemy z myślą o kolejnych tylko 3 punktach i udaje się nam je zdobyć. Seria trwa dalej ale wszystkie serie maja to do siebie że niestety kiedyś się kończą.

Mecz od początku z większą ilością tworzonych sytuacji przez nasz zespół , bardzo dobrze bite SFG przez Gregorczuka i Michalika dają nam sytuacje bramkowe po których mamy poprzeczkę, minimalnie chybione strzał Piętki i wreszcie bramkę zdobyta przez Sobczaka. Do przerwy gospodarze ograniczają się tylko do SFG i nic więcej my mamy jeszcze sytuacje Trzaskowskiego sam na sam niestety przegrana i przerwę kończymy tylko z jedno bramkowym prowadzeniem.

Początek drugiej połowy to niestety drzemka naszego zespołu , pozwalamy rywalowi na ich najmocniejszą stronę czy popełniamy niepotrzebne faule które powodują groźne rzuty wolne gospodarzy, niestety jedna z takich sytuacji kończy się bramka. Stracona bramka jednak działa na nas mobilizujaco dobre zmiany dają nam kolejne sytuacje bramkowe niestety przegrywamy sytuacje sam na sam z bramkarzem (Kamiński,Wojciechowski) Jednak to my zaczynamy znowu prowadzić mecz i dominować, bardzo dobre podanie od Gregorczuka i faul na Kamińskim , rzut karny wykonywany przez Wojciechowskiego i pewny strzał i prowadzimy. Mogliśmy dołożyć na pewno jeszcze więcej bramek ale zwyciestwo to zwycięstwo za tydzień nikt nie bedzie o tym pamiętać ze mogliśmy wygrać wyżej.

Cieszy wygrana , cieszy to ze ludzie którzy wchodzą zmieniają losy mecz na korzyść dla naszego zespołu, tak jak już mówiłem tydzień temu jest w kim wybierać dzisiaj debiut od pierwszych minut zalicza również Grzanka który zagral bardzo solidne zawody. Cieszy ból głowy przy doborze składu na każdy mecz i to ze Ci chłopcy naprawdę zasuwaja aż miło. Passa podtrzymana za tydzień u siebie mecz w niedziele o 14 z Błyskawica Warszawa i kolejne bardzo ważne punkty do zdobycia.

Wisła Maciejowice 1-2 (0-1) Mazur II Karczew
Bramki: 0-1 16min Sobczak as Trzepalka