BETA
2018-04-15 U-13 (2005) U-13 (2006) Aktualności

Udana inauguracja sezonu Młodzików

W sobotnich meczach oba nasze zespoły zaprezentowały się z bardzo dobrej strony.

W pierwszym meczu jako beniaminek dość niespodziewanie pokonaliśmy warszawską Agrykolę.

Po bardzo dobrym spotkaniu zasłużenie wygraliśmy 5:1.

Mecz otworzył się dla nas idealnie, po celnym strzale Olka wyszliśmy na prowadzenie. Kolejny gol padł po podaniu Kuby Kurka i odbiciu przez rywala piłki w stronę bramki. Przeciwnikowi udało się odpowiedzieć jednym trafieniem do naszej siatki. Do listy strzelców dopisał się debiutant Mazura Kuba Pytlarczyk. Do przerwy wynik 3:1. W drugiej połowie podwyższyliśmy wynik o kolejne dwie bramki. Ponownie do siatki trafili Olek i Kuba Pytlarczyk.

Mazur II - Agrykola Warszawa 5:1

Strzelcy bramek: Olek Pałczyński x2, Kuba Pytlarczyk x2, Kuba Kurek

Zagraliśmy w składzie: Blauth, Niedziółka, Pałczyński, Przewodowski, Galas, Kołodziejczyk, Kurek, Osica, Puławski, Pytlarczyk, Sławiński, Sobkowicz, Wyszomirski, Suchecki

W drugim meczu wygraliśmy na trudnym terenie z dobrze znanym zespołem z Halinowa. Mimo, że przegrywaliśmy 1:0, zdołaliśmy odnieść ważne zwycięstwo.

Pierwsza połowa meczu bezbramkowa. W drugiej części przeciwnikowi udało się pokonać naszą obronę i bramkarza - tracimy gola. Po zaciętej walce z obu stron sędzia dyktuje dla nas rzut karny. Po "dobitce" Maksa Dąbrowskiego doprowadzamy do remisu. Wygraną bramkę dla naszego zespołu strzela Filip.

Młode Orły Halinów - Mazur Karczew 1:2

Strzelcy bramek: Maks Dąbrowski, Filip Janiak

Zagraliśmy w składzie: Biedrzycki, Ciszkowski, Dąbrowski, Janiak, Kamiński, Kozłowski, Lemieszka, Łukasik, Toure, Stefanowicz, Świerlikowski, Wielgomasz, Nowak