2018-06-16 U-10 (2008) Aktualności

,,STONOGA" Hero

Ostatnia kolejka rundy wiosennej wypadła nam w Józefowie gdzie walczyliśmy  o bardzo ważne trzy punkty.Mecz od samego początku układał się dla nas bardzo źle,chłopcy byli pewni i ze mecz się sam wygra i bardzo szybko za taka postawę zostali skarceni.Po dwóch kwartach przegrywamy 1:3 po kiepskiej postawie w obronie i kilku niewykorzystanych sytuacjach.Szybka mobilizacja w przerwie powoduje przynajmniej to że podjęliśmy walke i dażylismy do zmiany rezultatu.

Rewelacyjny występ notuje Mikołaj Stanaszek który jest zamieszany praktycznie w każdego naszego gola.Najpierw Grosik a potem Antonio daja nam remis 3:3 po czym kolejne nasze gapiostwo dopowadza do wyniku 3:4.Ostatnia kwarta to popis Mikołaja Stanaszka który wykańcza bardzo dobre podanie Michała Parzycha a w ostatniej akcji meczu umieszcza piłkę w bramce po strzale głową.

Po gwizdku następuje ogromna radość w naszych szeregach .Po.mimo słabego występu należa się chłopca brawa za grę do końca. TAKIE SPOTKANIA RÓWNIEŻ TRZEBA POTRAFIĆ WYGRAĆ!!! Brawo MAZUREK

JOZEFOVIA JÓZEFÓW- MAZUR KARCZEW 4:5