BETA
2018-07-14 Mazur Karczew Aktualności

Przegrany sparing w ulewie

W pierwszym meczu kontrolnym, rozegranym w trochę anormalnych warunkach z powodu ulewy Mazur przegrał z MKS Piaseczno 0-4 (0-3).

Arkadiusz Modrzejewski: Pierwszy mecz kontrolny z MKS Piaseczno miał dla nas typowo selekcyjny charakter. Zagrało aż 21 zawodników z pola. W tym wielu młodzieżowców. Niektórzy nasi wiodący zawodnicy grali w krótkim wymiarze lub nie na swoich optymalnych pozycjach. Przeciwnik grający dzisiaj w składzie bardzo zbliżonym do ligowego był idealny do tego, aby sprawdzić kandydatów do gry w naszym zespole jak i formę naszych graczy po przerwie letniej.

Cele jakie postawiliśmy sobie na dzisiejszy mecz zostały zrealizowane. Wiemy już jak będzie wyglądała kadra Mazura na sezon 2018/19. W kadrze znajdzie się 2 bramkarzy i 21 zawodników z pola. W składzie osobowym w jakim graliśmy z Piasecznem zarówno w I jak i w II połowie meczu brakowało zrozumienia, płynnej gry, jakości. Jednak te elementy w kolejnych sparingach będą na zdecydowanie wyższym poziomie przy bardziej stabilnym składzie.

MAZUR - PIASECZNO 0 - 4 ( 0 - 3 )
Skład : Rudzki - zawodnik testowany 1 (46' zawodnik testowany 4), Dąbkowski (46' Moryc), Zembol (46' Wójcik), Bakuła (46' Pielak) - Piotrzkowicz (46' Trzaskowski Jakub), zawodnik testowany 2 (46' Filipczak), zawodnik testowany 3 (46' zawodnik testowany 5), Gałązka (31' zawodnik testowany 6 ; 61' Gregorczuk), Pasik (46' Dąbrowski) - Staluszka (46' Raszka)

W dzisiejszym meczu nie grali : Anusiewicz, Głasek (wznawiają treningi po kontuzjach w poniedziałek), Celiński i Piekut (zagrają w kolejnym sparingu), Trzaskowski Michał (ślub).