2018-09-04 U-8 (2011) U-8 (2011) Aktualności

Inauguracja sezonu U-8

Debiut na szóstkę? tak i to na szóstkę z plusem!!

Pierwsze mecze ligowe za nami. Po bardzo fajnym widowisku z Józefovią Józefów, żaden kibic nie mógł wracać zawiedziony.  Pierwszego, historycznego gola w rozgrywkach ligowych strzelił Szymon Łukasik.

Nasi piłkarze oddali aż 44 strzały (29 celnych). Józefovia miała 27 strzałów, z czego 13 było celnych, choć trzeba przyznać, że mieliśmy trochę szczęścia, bo kilka z nich lądowało na naszych słupkach i poprzeczkach. W naszej bramce świetnie spisywali się Jaś Buczek, Jacek Biedrzycki i Kacper Wójcik.

Po meczu ligowym drużyna Mazura III Karczew zagrała mecz towarzyski z Józefovią II Józefów. Bramek było jeszcze więcej niż meczu ligowym. Dziękujemy kolegom z Józefovii za fajne niedzielne przedpołudnie!Ale przede wszystkim bardzo dziękujemy wszystkim kibicom za przybycie i świetny doping!

Po południu kolejna drużyna U-8 rozegrała tym razem mecz wyjazdowy w Garwolinie z miejscowym Progresem. Pierwsze kwarty to koncertowa gra naszego zespołu. Ilość podjętych pojedynków 1x1 mogła robić wrażenie. Strzałów oba zespoły oddały kilkadziesiąt, ale co chwilę na posterunku stali bramkarze gospodarzy i gości. W naszym zespole na bramkce tego dnia zadebiutowało aż 5 bramkarzy. Swietnie na bramce spisywali się: Olszewski Ksawery, Szewczuk Gabryś, Grylak Jaś, Konkowski Krzyś, Musiałek Ksawery.

Brawa dla naszych kibiców za kulturalny doping od pierwszej do ostatniej minuty meczu!1