2018-09-09 U-15 (2004) Aktualności

Wygrana U-15 z Wilgą Garwolin

W sobotę o 13.00 na bocznym boisku rozegraliśmy mecz Wilgą Garwolin. Mecz rozgrywany był na dość nierównym boisku co utrudniało grę w piłkę. Trampkarze  Mazura dobrze rozpoczęli ten mecz, w drugiej minucie bramkę strzałem z 16 metrów zdobył Patryk Jaroszek, gospodarze chcieli jak najszybciej odrobić wynik jednak dobrze zorganizowana tego dnia obrona Mazura nie dała się zaskoczyć. W drugiej połowie Mazur podwyższył wynik, w 40 minucie swoją sytuację wykorzystał Mateusz Okoński podwyższając na 2 - 0. Wilga zdobyła bramkę kontaktową w 65 minucie, na szczęście chwilę później wynik meczu ustalił Filip Retmaniak zapewniając cenne 3 punkty.

Wilga Garwolin - Mazur Karczew 1-3 (0-1)