2018-09-10 U-9 (2010) U-9 (2010) Aktualności

Obie ekipy U-9 wystartowały...

Liga wystartowała i to na dobre. Jak wiemy nasz zespół Mazura Karczew II zagrał w pierwszej kolejce z Uks Michalin i nasi podopieczni wygrali na wyjeżdzie 4-5 i zdobyli pierwsze ligowe punkty Bramki strzelali:Stanieta Antoni x2, Okrzejski Mateusz, Albert Lesiak i Ostrowski Patryk. Zaś druga ekipa Mazura Karzcew I trudniejsze zadanie i w  pierwszej kolejce nasi zawodnicy zagrali na wyjeżdzie z drużyną Champion Otwock. Początek meczu bardzo dobry w naszym wykonaniu, do 35 minuty spotkania prowdziliśmy 1-3 ale niestety w dalszej części meczu z minuty na minuty opadaliśmy z sił i ostatecznie ulegliśmy 9-3... Bramki strzelali: Jeremiasz Fila, Lewandowski Kacper i bramka samobójcza.

Mazur Karzcew II w drugim spotkaniu zmierzył się z Józefowią Józefów II. Niestety w tym meczu ulegliśmy bardzo wysoko bo aż 0-9. Wynik nie odzwierciedlał tego co się działo na boisku, stworzyliśmy sobie mnówsto sytuacji strzeleckich ale tego dnia zabrakło tylko jednego SKUTECZNOŚĆI.. Punkty zainkasowali goście z Józefowa...
W drugiej kolejce podejmowaliśmy u siebie drużynę SPF Sabio Miętne. Do tego spotkania podeszliśmy bardzo mocno skoncentowani i efekty było widać od poierwszego gwizdka. Od początku narzuciliśmy swoje tempo gry i pierwsza połowa toczyła się tylko na połowie gości. Bramki dla nas strzelali: Brzeziński Tomasz, Lewandowski Kacper x 2, Kostrzew Jakub x 2 i Jeremiasz Fila. Wynik ostateczny 6-3 i pierwsze punkty wpadają na konto. Brawo dla Obu drużyn!!!!