BETA
2018-09-11 U-11 (2008) Aktualności

Falstart w wykonaniu U-11

W I kolejce przegrywamy bo bardzo przeciętnym spotkaniu z drużyna Gwardii Warszawa az 1:6.Początek spotkania zupełnie nie zwiastowal naszej porazki.Stworzyliśmy sobie w 1 kwarcie co najmniej 6/7 bardzo dobrych sytuacji ale nie bylo zawodnika który by  to wykorzystal .Druga część to powtorka z rozrywki kolejne doskonale sytuacje z naszej strony i wciaz brak skuteczności(jedyny gol Trzepałki ).O trzeciej i czwartej kwarcie musimy jak najszybciej zapomnieć gdyz zupełnie przestalismy grac w piłkę .Gospodarze bezlitośnie wykorzystali nasze małe zaangażowanie w gre i strzelali dalsze gole.Mimo słabszego spotkania nie skladamy broni i w kolejnej kolejce gramy o 3 pkt.DO BOJU MAZUREK.

GWARDIA WARSZAWA-MAZUR  KARCZEW 6:1