2018-09-22 U-16 (2003) Aktualności

U-16 Domowa wygrana z MKS Piaseczno

Pierwsza połowa zdecydowanie pod nasze dyktando. Prowadziliśmy grę, było kilka sytuacji, zwłaszcza po dośrodkowaniach z lewej strony przez Gajgiera. Dogodnych sytuacji nie wykorzystują dwukrotnie Jałocha, Kamiński i Kobza.

Sędzia popełnił błąd nie dyktując karnego po faulu na Bąku. Po rzucie rożnym i strzale Kozłowskiego, obrońca Piaseczna wybija piłkę z linii bramkowej. W tym czasie drużyna przyjezdna tylko raz nam zagroziła. Druga połowa to odważniejsza gra gości. Straciliśmy kontrolę w środku pola, było dużo walki i niedokładności. Nie potrafiliśmy utrzymać rytmu gry i nie stwarzaliśmy zagrożenia pod bramką rywala. W około 70 minucie super dwie interwencje w jednej akcji Krydowskiego ratują nasz zespół przed utratą gola...Kilka minut wcześniej sędzia się nie odgwizduje ewidentnej ręki obrońcy z Piaseczna w swoim polu karnym. Na szczęście piłka trafia na prawą stronę, gdzie dośrodkował Kobza w pole karne, a tam Łukasik zamykając akcję strzelił nad bramkarzem po długim rogu i prowadzimy 1:0. Wynik do końca spotkania zdołaliśmy utrzymać i dopisujemy do swojego konta kolejne trzy punkty.

Kłopotów kadrowych w drużynie ciąg dalszy, zabrakło dzisiaj dwóch rozgrywających, kolejni zawodnicy kończyli mecz z urazami, ale wygrywamy ważne dla nas spotkanie - brawo drużyna !!!