2018-09-23 Mazur Karczew Aktualności

Górą Drug(oligow)i Radomiak

W naszym zespole zabrakło pauzującego za kartki Kamila Gałązki oraz kontuzjowanych Emila Anusiewicza i Radka Filipczaka. Gospodarze wystawili komplet piłkarzy z kadry II Ligi. Mecz został rozegrany na boisku Broni Radom.

5' po faulu Koriażnowa sędzia podyktował karnego dla gospodarzy.
6' - Przegrywamy 0-1 po egzekucji karnego przez czeskiego II-ligowego napastnika
7' - korner dla gospodarzy. Wybijamy piłkę.
8' - tym razem rożny dla Mazura. Dośrodkowanie łapie bramkarz
10' - ładna akcja Mazura, ale Raszka na spalonym
14' - strzał z 25 metrów na bramkę Głaska nad poprzeczką
19' - Trzaskowski obok słupka
22' - 2-0 dla Radomiaka. Prostopadłe podanie ze środka boiska i w sytuacji sam na sam po długim rogu Rolinc ustrzela dublet.
25' - Raszka z 5m w bramkarza, Hernik dobijał nad poprzeczką
27' - strzał gospodarzy z 25m obok słupka
40' - rożny dla Mazura. Dośrodkowanie Hernika wybili obrońcy
43' - uderzenie głową z 10m, Głasek wybija na róg
45' - do przerwy  przegrywamy 0-2

46' - start 2.połowy. Mazur bez zmian
48' - strzał Zembola bramkarz wybija nad poprzeczkę
49' - z rożnego dośrodkował Pielak, Koriażnow głową obok słupka.
50' - jedna akcja Radomiaka i Rolinc kompletuje hattrika
54' - i już 4-0. Sam na sam i celna podcinka 20-letniego Filipowicza
57' - rożny. Hernik dośrodkowuje za lekko. obrońcy wybijają
63' - Hernik w boczną siatkę
65' - strzał Hernika nad poprzeczką
66' - Staluszka z 5m obok bramki
76' - bramkę honorową głową zdobywa Piotr Celiński, po dośrodkowaniu z rożnego Hernika
84' - Celiński głową tuż obok słupka

Radomiak II Radom-MAZUR 4-1 (2-0)
Gole: 6. (k), 22., 50.Rolinc x3, 54.Filipowicz - 76.Celiński (as.Hernik)

Mazur: Głasek - Bakuła (62.Staluszka), Zembol, Koriażnow, Dąbkowski (56.Pasik) - Gregorczuk (62.Celiński), Piekut (56.Dąbrowski) - Pielak, Hernik, Trzaskowski 81żk - Raszka (73.Szczepaniak)

Sędzia: Marcinkowski (Warszawa)

Za pomoc w relacji serdeczne podziękowania dla Kierownika Drużyny Pawła Walickiego!