2018-09-25 U-11 (2008) Aktualności

Wygrane Derby U-11

W drugim naszym spotkaniu ligowym spotkaliśmy się z w Otwocku z miejscowym Oks-em.Początek spotkania należał zdecydowanie do gospodarzy ktorzy w końcu udokumentowali swoją przewagę golem.Do konca kwarty nie wiele byliśmy w stanie zrobić.

Druga i trzecia kwarta w naszym wykonaniu bylo juz lepsza obejmujemy prowadzenie  5:2 (hat-trick Kuby Kłosa). Czwarta kwarta znowu slabsza w naszym wykonaniu parę naszych prostych błędów w obronie spowodowało że rywal doszedł na 5:4..

Na szczęście chłopcy do konca spotkania skutecznie zagrali w obronie i odniesliśmy zasłużone zwycięstwo .Cieszy pierwsze zwycięstwo w lidze i wierzymy że nasz poziom gry będzie szedl w górę!! BRAWO Mazur!!

OKS START OTWOCK-MAZUR II KARCZEW 4:5