2018-09-26 Mazur Karczew Aktualności

Mazur poza Pucharem Polski

Niestety Mazur zakończył występy w warszawskim Pucharze Polski na 1/8 Finału. W regulaminowym czasie zremisował na wyjeździe 1-1 (0-1) ze Spartą Jazgarzew.

Już w 2'  dosrodkowanie z prawej strony, bierna postawa obrońców i dobre wykończenie akcji prez przeciwnika. Wyrównaliśmy dopiero w 90 minucie po dobrym dosrodkowaniu "Czachy po ziemi przepuszczeniu piłki przez Piekuta i pewnym strzale pod poprzeczkę Koriażnowa, pierwszym w barwach Mazura.  Niestety w konkursie rzutów karnych lepsi 4-2 byli gospodarze i to oni zagrają za tydzień z Huraganem Wołomin w ćwierćfinale.

Andrzej Sieradzki: Niestety kolejny mecz bez zwycięstwa. Jeśli chodzi o przebieg spotkania napewno duży wpływ miała stracona bramka na początku spotkania. Długo utrzymywaliśmy się przy piłce ale nie miało to przełożenia na sytuacje bramkowe. Na połowie przeciwnika brakowało dzisiaj jakości i dobrego wyboru.

W kocówce strzelamy na remis i doprowadzamy do rzutów karnych w których przegrywamy i kończymy naszą przygodę w Pucharze. Ja żałuje, że z niego odpadamy bo dzięki PP miałem okazje na lepsze poznanie moich zawodników. Teraz pozostaje skupić się na sobotnim spotkaniu ligowym żeby 3 punkty w końcu zostały w Karczewie.

Sparta Jazgarzew-MAZUR 1-1 (1-0) k.4-2
Gole: 2.Bobowski - 90.Koriażnow (as.Trzaskowski)

Mazur: Anusiewicz - Bakuła (46.Pielak),  Koriażnow, Dąbkowski, Pasik (60.Michalik) - Gregorczuk (46.Gałązka), Celiński (60.Piekut) - Staluszka, Dąbrowski, Piotrzkowicz (60.Trzaskowski)- Szczepaniak (46.Raszka)