BETA
2018-09-30 U-19 (2001) Aktualności

Pewne zwycięstwo Juniorów z RKS Okęcie

W niedzielne przedpołudnie juniorzy Mazura rozegrali kolejny mecz ligowy pokonując na własnym boisku RKS Okęcie 6:0.

Nerwowo rozpoczęli swój mecz gospodarze, pomimo dwóch dogodnych sytuacji do objęcia prowadzenia. Graliśmy ospale i zbyt wolno. W 16 minucie Stasiek Staszczuk wypatrzył w polu karnym Bartka Niedziółkę, który precyzyjnym uderzeniem wyprowadził zespół na prowadzenie. W 36 minucie rzut karny wykorzystał Staszczuk, po faulu na Chodkiewiczu.

W drugiej połowie to goście byli blisko zdobycia bramki kontaktowej, lecz na posterunku stanął Rafał Kamiński. Między 65 a 68 minutą Mazur zdobył 3 bramki i właściwie zamknął spotkanie. W 75 minucie swoją 3 bramkę zdobył Niedziółka, który wykorzystał podanie Chodkiewicza. Na 10minut przed końcem drugą żółtą kartką ukarany został Stankiewicz i mecz kończymy w 10ciu. 3 minuty później stan obu zespołów się wyrównał, po tym, jak czerwoną kartkę ujrzał skrzydłowy Okęcia, po brzydkim faulu na Jakubie Dominiczaku.
Za tydzień bardzo ważny mecz wyjazdowy z Unią Warszawa. Zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania zespołu i liczymy na ich obecność.

MAZUR Karczew - RKS Okęcie 6:0 (2:0)
bramki: Niedziółka x3 (as. Staszczuk, Chodkiewicz x2), Chodkiewicz x2 (as. Staszczuk, Niedziółka), Staszczuk z k.