BETA
2018-10-14 U-19 (2001) Aktualności

Wysokie zwycięstwo juniorów ze Świtem

W sobotę o godz.12:00 juniorzy Mazura rozegrali swój kolejny mecz ligowy, wygrywając na własnym boisku ze Świtem Warszawa 9:1 (5:1)

Wynik spotkania otworzył w 5 minucie duet Ćwiek- Staszczuk. W kolejnej składnej akcji całego zespołu, wymieniając kilkadziesiąt podań niecelnie uderzał Niedziółka. W 10' pięknym uderzeniem pod poprzeczkę popisał się Dąbrowski. Mazur prowadził grę przez większą część spotkania i stwarzał bardzo dużo sytuacji bramkowych. W 16' po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym do bramki trafia Dominiczak. W 20' Mazur prowadził już 4:0. Po dograniu Dominika Krzywdy do bramki trafił ponownie Dąbrowski Maciej. Po rzucie wolnym dla gości tracimy bramkę na 4:1. Tuż przed przerwą hattrick skompletował Dąbrowski a asystę zaliczył Dominiczak.

Po zmianie stron gospodarze nadal przeważali, lecz ich gra nie była już tak skuteczna, jak w pierwszych 45'. W 59' swoją 4 bramkę zdobył Dąbrowski, który po składnej akcji i podaniu Piskorza podwyższył prowadzenie. Kilka minut później zespół Mazura ponownie cieszył się ze zdobycia bramki, której autorem był Szymon Piskorz. W ostatnich minutach meczu juniorzy trafili do bramki Świtu jeszcze 2 razy. W 86' Walicki Szymon a w 88' Chodkiewicz Paweł głową po dośrodkowaniu Wnorowskiego Szymona.

Tym zwycięstwem juniorzy Mazura zapewnili sobie awans do I ligi wojewódzkiej. Do końca rundy pozostały trzy spotkania i liczymy na podtrzymanie dobrej serii juniorów. Kolejny mecz zostanie rozegrany na stadionie Mazura już w najbliższą niedzielę o godz. 14:00. Zapraszamy.

Mazur Karczew - Świt Warszawa 9:1 (5:1)
Bramki: Dąbrowski M. x4, Dominiczak J., Ćwiek C., Piskorz Sz., Walicki Sz., Chodkiewicz P.