2018-11-03 U-16 (2003) Aktualności

U-16 Przegrywamy z RKS Radomiak Radom

W meczu przedostatniej kolejki ligowej przegrywamy na własnym boisku z Radomiakiem Radom 2:3. W pierwszej połowie, pomimo okrojonego składu, byliśmy drużyną dominującą na boisku, ale wynik brzmiał 1:1. Goście wykazali się stuprocentową skutecznością i na przerwę schodziliśmy remisując.

Na drugą połowę nie wyszło trzech zawodników, którzy nie byli w stanie dokończyć spotkania. Na placu nie mieliśmy żadnego napastnika i z czasem ciężar gry zaczął przenosić się na naszą połowę. W ataku zagrał nasz etatowy bramkarz... pomocnik i obrońca. Udało się nam jeszcze strzelić gola na 2:1 po stałym fragmencie gry, lecz chwile wcześniej po faulu naszego obrońcy przed polem karnym, mogliśmy grać w osłabieniu do końca spotkania, ale sędzia był pobłażliwy i obeszło się bez czerwonej kartki. W drugiej połowie popełniliśmy jeszcze dwa błędy w defensywie, które zostały bezlitośnie wykorzystane przez naszych przeciwników.

Kłopoty kadrowe w tym sezonie to nasza specjalność, ale pomimo tego, udało się osiągnąć bardzo dobry rezultat rezerwując sobie ponownie miejsce na pudle, mając za rywali czterech spadkowiczów z Ekstraligi. Można gdybać, co byśmy ugrali mając do dyspozycji wszystkich chłopaków. Za tydzień ostatnia kolejka w Piasecznie i nadzieja, że znajdzie się jedenastu gotowych do gry.

Gratulujemy awansu drużynie Ursusa Warszawa !!!