2019-03-24 Mazur II Karczew Aktualności

Michał Show w meczu rezerw

Mazur II przegrał na własnym boisku z Agape Białołęka 2-3 (0-1). Oba trafienia dla naszego zespołu odnotował Michał Trzaskowski, doprowadzając do remisu. Obejrzał także czerwoną kartkę w końcówce meczu.

Damian Falkowski: Niestety przegrywamy na inauguracje , nikt nie zakładał takiego obrotu spraw. Wszystkie bramki tracimy po SFG , decydujący gol po rzucie karnym dość kontrowersyjnym w dodatku dostajemy w tej sytuacji czerwona kartkę i kończymy w 10-tke , cala sytuacja dzieje się w momencie drugiej polowy gdy to my mamy przewagę i dążymy do zdobycia kolejnej dającej prowadzenie bramki.

Przesypiamy pierwszą połowę nie gramy tego czego sobie zakładaliśmy i w drugiej gonimy i doprowadzamy do wyrównania. Brawa za pokazanie charakteru w drugiej połowie dla zawodników, ale tak tracone bramki nie przystoją. W przekroju meczu szkoda dwóch sytuacji bramkowych gdzie zawodnicy AGAPE wybijają piłkę z lini bramkowej raz w pierwszej połowie i raz w drugiej. Ale taka jest piłka niewykorzystane sytuacje się mszczą , chwile drzemek powodują straty bramek.

Sytuacja jest trudna żeby nie powiedzieć beznadziejna , ale będziemy walczyć do końca w każdym meczu o zwycięstwo. To jest piłka i wszystko jest w niej możliwe.
Dzisiaj trzeba o tym meczu już zapomnieć i przygotować sie do następnego meczu jak najlepiej.

Mazur II Karczew 2-3 AGAPE Białołęka

Skład :
Rudzki - Sobczak , Jobda , Piętka - Bakuła ( 70 Olszanka ), Choim (55 Michalik ) , Kołodziejczyk ( 45 Wojciechowski ) Gedzielewski , Sz. Dąbrowski - M.Trzaskowski , Szczepaniak ( 80 Maszewski )

Bramki :
15 min
47 min
M.Trzaskowski as Wojciechowski
M.Trzaskowski as Bakuła
70 min ( rzut karny )
Czerwona kartka : Michał Trzaskowski ( za druga żółtą )