2019-05-14 U-15 (2004) Aktualności

Pechowy remis U-15

Rundę rewanżową trampkarze młodsi rozpoczęli meczem wyjazdowym z drużyną Agrykoli  Warszawa. Pierwszy raz od dłuższego czasu zagraliśmy w najmocniejszym składzie co zdecydowanie poprawiło jakość gry niestety nie do końca przełożyło to się na pozytywny wynik.

W pierwszej połowie mecz był wyrównany, w drugiej osiągnęliśmy przewagę i po bramkach Miłosza Gąsiorowskiego oraz Filipa Retmaniaka wygrywaliśmy 2 -0, niestety w ostatnich 5 minutach straciliśmy dwie bramki i mecz zakończył się remisem 2-2. W środę zagramy zaległy mecz z drużyną Legionu Warszawa.

Agrykola Warszawa - Mazur Karczew 2-2 (0-0)

0-1 Gąsiorowski