2019-08-14 Mazur Karczew Aktualności

Pierwsze Śliwki robaczywki

Od 19:00 zapraszamy na live z Sulejówka.

W wyjściowym składzie zadebiutował nowy stoper Kacper Kozikowski, a na lewym skrzydle wystąpił Daniel Żurawski. Po przerwie zadebiutował Maksymilian Dikof.

W 2' z wolnego wrzutkę Staluszki wypiąstkował bramkarz. Po chwili korner dla gospodarzy i strzał głową nad bramką. W 10' Emil obronił uderzenie Victorii. W 20' dobra sytuacja rywali. Strzał z pierwszej piłki nad poprzeczką. W 21' doskonała sytuacja Mazura. Dośrodkowanie Trzaskowskiego w ostatniej chwili obrońca wybił na róg. Wrzutka z rogu Staluszki też wybita. W 24' rywale z 16m nad poprzeczką, ale w 25' już strzelili bramkę. W sytuacji sam na sam nie pomylił się Śliwka. Po chwili uderzenie z ostrego kąta obronił Emil. W 28' z kornera Staluszka i Żurawski główką nad bramką. W 33' powtórka i tym razem Kozikowski główkuje niecelnie. W 37' wrutkę z rożnego wybił głową Zembol. W 45' Żurawski strzelił głową prosto w bramkarza. Do przerwy 0-1.

W przerwie 2 zmiany w Mazurze. W 55' dośrodkowanie z wolnego Staluszki wybite przez obrońców. Potem korner dla rywali i strzał obok bramki. W 72' w ostatniej chwili zablokowany Raszka. W 74' drugi gol dla rywali. Z 5 metrów do pustej bramki Wróbel. W 76' Staluszka z wolnego nad bramką. W 82' Dikof uderzył nad bramką. W 86' gola kontaktowego zdobył z ostrego kąta Marcin Raszka. Niestety zamiast wyrównania, kolejny raz sam na sam i jest po meczu. Wszystkie gole dla rywali zdobyli ich nowi zawodnicy...

Victoria Sulejówek - MAZUR 3-1 (1-0)
Gole: 25.Śliwka, 74.Wróbel, 90.Ławcewicz-Musialik - 86.Raszka (as.Pielak)

Mazur: Anusiewicz - Bakuła (65.Filipczak), Kozikowski, Zembol, Staluszka - Gregorczuk (65.Dikof), Koriażnow - Żurawski, Dąbrowski (46.Celiński 74żk), Trzaskowski (46.Pielak) - Raszka

Sędzia: Szczytniewski (Płock)

Dzięki za pomoc w live dla Pawła Walickiego!