2019-08-24 Mazur Karczew Aktualności

Znicz zgaszony po przerwie

W składzie gospodarzy 2 starszych, a reszta to młodzieżowcy. Do składu Mazura po kontuzji powrócił Jakub Piekut.

W 1' zbyt mocna wrzutka Staluszki ponad bramką. W 8' groźny strzał gości po rykoszecie nad bramką. W 10' z wolnego po faulu na Miszy, wrzutka Staluszki wybita na róg. W 25' dopięliśmy swego. Odbiór Marcina Raszki, podanie do Sebastiana Szczepaniaka i wyszliśmy na prowadzenie. W 29' kolejna groźna akcja Mazura i Raszka strzelił ponad bramką. W 32' dobra akcja pomiędzy Szczepanem i Pielakiem, ale strzał odbił bramkarz. W 37' wolny pośredni dla nas, ale jednak zakończony spalonym. W 41' po faulu Staluszki przed polem karnym strzał Znicza obok bramki. Niestety w 43' Mazur stracił bramkę do szatni po rzucie rożnym. W 44' jeszcze nasza kontra, ale przerwana faulem na Raszce. Do przerwy 1-1.

W przerwie Mazur bez zmian. W 47' uderzenie Dikofa obok bramki. W 53' Koriażnow z lewej nogi sprzed 16m celnie. Piękne trafienie! Mazur dalej "w gazie". W 58' Szczepaniak minął zawodnika i podał do Raszki, a ten przedłużył do Żurawskiego i Daniel podwyższył na 3-1! W 60' wolny dla Znicza i Piekut wybił głową na rożny. Po kornerze kontra Mazura, wrzutka Staluszki i Filipczak obok bramki. W 63' kolejna groźna akcja gości. Dogranie Staluszki do Raszki, a ten pudłuje nad bramką. W 68' wrzutka Żurawia mocno nad bramką. W 71' rajd Dąbrowskoego po skrzydle przerwany faulem. Po chwili strzał Dikofa obok bramki. W 75' prostopadłe podanie i niecelny strzał z ostrego kąta dla gospodarzy. Po chwili podanie do Raszki, ten odwrócił się i w tempo do Szczepana. Sebastian wyszedł sam na sam i nie marnuje setki. W 88' z rożnego Znicz nad bramką. W 89' uderzenie Gregorczuka mija minimalnie bramkę.

Znicz II Pruszków - MAZUR 1-4 (1-1)
43.Suchanek - 25.,76 Szczepaniak x2 (as.Raszka x2), 53.Koriażnow (Filipczak), 58.Żurawski (Raszka)

Mazur: Anusiewicz - Pielak (65.Dąbrowski), Piekut, Kozikowski, Staluszka 40żk (83.Piętka) - Filipczak (69.Zembol), Koriażnow 30żk - Żurawski, Szczepaniak, Dikof - Raszka (78.Gregorczuk 89żk)

Na ławce: Głasek - Bakuła

Sędzia: Emilia Szymula (Warszawa)

Relacja live dzięki pomocy Piotra Celińskiego!