2019-08-29 U-17 (2003) Aktualności

U-17 Druga wyjazdowa porażka

Pierwsza połowa meczu w naszym wykonaniu bojaźliwa i praktycznie bez sytuacji podbramkowych. Kilka bardzo dobrych okazji na strzelenie gola mieli gospodarze, ale zdołali tylko raz umieścić piłkę w naszej bramce. I to tyle co można napisać o tej części gry. Drugą połowę meczu zaczynamy bardziej odważnie i próbujemy grać na połowie gospodarzy. Efektem takiej gry jest gol wyrównujący po akcji zespołowej. Przy 1:1 mieliśmy okazję na objęcie prowadzenia w tym spotkaniu, ale piłka po strzale Brojka odbiła się od słupka i toczyła się wzdłuż linii bramkowej...Gospodarze uparcie dążyli do zmiany wyniku i jedna z takich akcji zakończyła się sukcesem. Bardzo dobre spotkanie pomiędzy słupkami rozegrał nasz bramkarz, ratując interwencjami nasz zespół od wyższej porażki. Z niecierpliwością czekamy na powrót kilku zawodników do kadry meczowej.

Skrót meczu z sytuacjami podbramkowymi w przygotowaniu.

Zagraliśmy w składzie: <----- KLIKNIJ