2019-09-02 U-17 (2003) Aktualności

U-17 Baty z Varsovią Warszawa

Spotkanie zaczęliśmy od trafienia samobójczego..., ale na odrobienie strat nie musieliśmy długo czekać. Po wznowieniu od środka wyrównujemy stan meczu. Kilkanaście minut później zostajemy skarceni z kontry po słabo wykonanym stałym fragmencie pod bramką przeciwnika. Do przerwy przegrywamy 1:2 po wyrównanej grze w tej części spotkania. Po przerwie tracimy gola z rzutu wolnego na 1:3 i pomimo kilku zmian, nie byliśmy w stanie odrobić strat. Kolejne gole dla Varsovii, to niefrasobliwe zachowania naszego bloku defensywnego oraz bardzo wysoka skuteczność przeciwnika pod naszą bramką.

Skrót meczu z sytuacjami podbramkowymi w przygotowaniu.

Zagraliśmy w składzie: <----- KLIKNIJ