2019-09-21 Mazur II Karczew Aktualności

Sokół udziobał Dwójkę

Mazur II przegrał 1-2 (0-0) w Serocku, mimo gry w przewadze w 2.połowie. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Maciej Dąbrowski.

Damian Falkowski: Przegrywamy z Sokołem Serock. Zabrakło nam wyrachowania w grze. Mimo gry w przewadze przez większość meczu nie potrafimy tego wykorzystać. Tracimy bramkę zaraz po przerwie i komplikujemy sobie sprawę, później doprowadzamy do wyrównania i gdy wydaje się, że możemy wrócić na odpowiednie tory dostajemy drugą bramkę. Szkoda meczu i punktów bo na pewno można było stąd wyjechać z jakimiś punktami i poprawić swoją pozycję w tabeli. To niestety nie udaje się.