2019-09-23 U-15 (2005) U-15 (2005) Aktualności

U-15 ze zmiennym szczęściem w weekend

Za nami kolejne dwa spotkania ligowe. W sobotę Mazur II udał się do Maciejowic, na mecz z zespołem MKRS WISŁA Maciejowice. Chłopcy od początku spotkania zdominowali boisko gospodarzy. Większą część meczu spędzili na połowie przeciwnika, zasłużenie wygrywając 9:0.

WISŁA MACIEJOWICE vs MAZUR II KARCZEW 0:9

Strzelcy bramek: Przewodowski x3, Witkowski x2, Misior, Pałczyński, Suchecki, Kot

W niedzielne popołudnie gościliśmy na naszym boisku zespół z Józefowa. O tym spotkaniu chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć. Mecz ułożył się kompletnie nie po naszej myśli. Popełniliśmy sporo błędów, zabrakło nam zimnej krwi i woli walki do końca. Mamy materiał do analizy i po raz kolejny do wyciagnięcia wniosków.
Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0:2. W drugiej części spotkania po wykorzystanym przez Witkowskiego rzucie karnym mieliśmy możliwość zbliżenia się do przeciwnika. Niestety szybko stracona bramka na 1:3 i po chwili następna sprawiła, że chłopcy przestali walczyć.

MAZUR KARCZEW vs JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 1:5

Strzelcy bramek: Witkowski (k)

Zagraliśmy w składzie: Blauth, Kurek, Odoliński, Wielgomasz, Misior, Biedrzycki, Kamiński, Witkowski, Kozłowski, Dąbrowski, Ciszkowski, Suchecki, Przewodowski, Stefanowicz, Kot, Pałczyński, Grudziński, Kołodziejczyk