2019-10-20 Mazur II Karczew Aktualności

Dwójka ogrywa Lidera!

Podopieczni trenera Damiana Falkowskiego wygrali z liderem Ligi Okręgowej - Marcovią 2-1 (0-1). Gole zdobyli Bartłomiej Bakuła i w ostatniej minucie Tomasz Głogowski.

Damian Falkowski:
Cieszy wygrana z liderem w takich okolicznościach, po serii słabszych wyników przychodzi wyczekiwane zwycięstwo z mocnym zespołem.

Na pewno pierwsza połowa do zapomnienia słaba nasza gra przede wszystkim w fazie wyprowadzania piłki, nie wypełnianie założeń dużo błędów. Męska rozmowa w szatni , parę męskich słów i chyba zadziałało bo wyszedł zespół na pewno lepszy niż w pierwszej połowie. Druga bramka w dramatycznych okolicznościach ping pong w polu karnym i radość.

Na własnym boisku znowu pokazujemy że możemy walczyć z każdym rywalem.