2019-10-28 U-17 (2003) Aktualności

U-17 Porażka z Ząbkovią Ząbki

W meczu 12 kolejki ligowej przegrywamy na własnym boisku z Ząbkovią Ząbki 1:3.

Skrót meczu z sytuacjami podbramkowymi w przygotowaniu.

Od pierwszej minuty bardzo odpowiedzialna i skoncetrowana gra w obronie naszego zespołu. W ciągu pierwszych 45 minut zespół gości nie stworzył sobie zbyt wielu sytuacji strzeleckich, a pomimo tego Ząbkovia prowadziła do przerwy 1-0. Druga połowa to również większe posiadanie piłki po stronie gości, my skupieni na obronie oróbujemy szukać sobie sytuacji w grze z kontrataku. W jednej z takich akcji sytuacji sam na sam nie wykorzystuje Ratajczak. Co nie udaje się nam udaje się Ząbkovii dwukrotnie w krótkim odstępie czasu. Bramkę honorową dla naszego zespołu zdobywa Bąk, po dwójkowej akcji Gajgier-Bąk.