2019-11-07 U-17 (2003) Aktualności

U-17 Porażka na własnym boisku

W meczu 13 kolejki ligowej przegrywamy na własnym boisku z Legionovią Legionowo 0:3.

Mecz z Legionovia miałbyć tym meczem po którym pewnie utrzymujemy się w Ekstralidze.

Wyjazdowe zwycięstwo z zespołem Legionovii 3-0 dało nam komfort tego, że u siebie nawet porażka w mniejszym wymiarze pozwołiła by nam zachować przewagę nad Legionovią w meczach bezpośrednich.

Początek spotkania to badanie się obydwu zespołów. Każdy zdawał sobie sprawę, że stracona bramka może ustawić dalszy przebieg spotkania. Niestety mniej koncentracji wykazali zawodnicy gospodarzy.
Od bramki na 0-1 zawodnicy Mazura co raz śmielej stwarzali sobie sytuacje pod bramką gości. Kiedy wydawało się, że bramka na remis to kwestia czasu wydarzyło się coś czego nikt się nie spodziewał. Z dalekiem odległości z rzutu wolnego zawodnik pokonuje naszego źle ustawionego bramkarza, po czym po minucie po kolejnym rzucie wolnym i błędzie naszego bramkarza goście otrzymują rzut karny. Konsekwencją faulu była czerwona kartka dla naszego bramkarza. W związku z wykorzystaniem wszystkich zmian na bramce od 73 minuty melduje się środkowy obrońca Kozłowski, który zachowuje czyste konto.
Mecz kończy się naszą porażką 3-0 i za tydzień przed nami kolejna szansa (ostatnia szansa ) na utrzymanie się na poziomie Ekstraligi