2019-11-09 U-17 (2003) Aktualności

U-17 Wyjazdowe punkty na Bemowie

W meczu ostatniej 14 kolejki ligowej wygrywamy w Warszawie z UWKS Legia Warszawa 4:0.

Zmotywowani ostatnią wysoką porażką na własnym boisku do meczu z Legią przystępujemy bardzo zdeterminowani i zmotywowani wiedząc, że nie możemy pozwolić sobą nawet na mały błąd.
Zwycięstwo w tym meczu daje nam pewne utrzymanie w Ekstralidze...

Od pierwszej minuty w pełni kontrolujemy praktycznie każdy kawałek boiska stwarzając sobie kolejne sytuacje do strzelenia bramki. Po jednej z akcji wychodzimy na prowadzenie 1-0, a kolejne bramki są kwestią tylko czasu. Od 25 minuty gramy w przewadze w związku z tym, że zawodnik Legii otrzymuje czerwoną kartkę za dyskusję z sędzia.
Wysoki procent posiadania piłki, kolejne sytuację zamieniamy na bramki i mecz wygrywamy pewnie aż 4-0.
Jest to nasz ostatni mecz sezou, ale nie ostatni na poziomie Ekstraligi. Jako beniaminek udowadniamy,że zasługujemy na miejsce w Ekstralidze i kolejne sezony będą kolejną szansą na udowodnienie tego.