2020-02-23 U-17 (2003) Aktualności

Towarzysko z Juniorami Jagiellonii Białystok

Tym razem w ramach przygotowań do Ekstraligi podopieczni trenera Mateusza Tereszczyńskiego udali sie na mecz do Białegostoku, gdzie rozegrali mecz z juniorami Jagielloni Białystok 2003. ( to właśnie tam w okresie letnim na zasadzie transferu trafił Mateusz Latuszek, zawodnik Mazura Karczew 2003) Mecz od początku to pokaz siły ofensywnej obydwu zespołów. Zarówno my jak i gospodarze tworzymy sobie po dwie 100-procentowe sytuacje. Do przerwy 0-1 dla Jagielloni.

Druga połowa to również bardzo ofensywna gra jednego i drugiego zespołu. W drugiej połowie sytuacji do strzelenia bramki tworzymy sobie wiecej niż gospodarze i dwie z nich zamieniamy na bramki. Cieszy, możliwość rozegrania sparingu z tak bardzo dobrym zespołem u ktorego dyscyplina na boisku, technika oraz sposób gry byly na bardzo wysokim poziomie.
W najbliższym tygodniu kolejne sprawdziany przed nami. W piątek kolejny wyjazd i mecz z bardzo mocnym rywalem Wisłą Puławy, a w niedziele u siebie z Legionem Warszawa 2002.