BETA
2020-11-22 Mazur Karczew Futsal Aktualności

TOHO groźne do przerwy

W trzecim meczu II lidze PLF podejmowaliśmy drużynę UKS TOHO Grodzisk Mazowiecki. Pierwsza połowa bardzo wyrównana, my strzelamy pierwszą bramkę 1:0 (Staluszka), ale z prowadzenia cieszymy się bardzo krótko i po minucie jest 1:1, później rozkojarzenie w naszym zespole i jest 1:2, doprowadzamy do remisu 2:2 (Staluszka) i tu znowu niespełna minuta i jest 2:3 dla gości.

13 sekund przed przerwą zawodnik gości broni ręką strzał do pustej bramki Celińskiego i tu sędziowie dyktują rzut karny i czerwona kartka (2 minuty dla zespołu). Do piłki podszedł Staluszka i mocny strzał powędrował w spojenie. Do przerwy przegrywamy 2:3.

Druga część rozpoczęła się fenomenalnie, goście grają jeszcze o jednego mniej zawodnika. W ciągu nie całych dwóch minut strzelamy 3!!! bramki 3:3 Staluszka (po utracie bramki goście moga grać już w pełnym składzie), 4:3 Choim i 5:3 Celiński. Z rzutu karnego podwyższa na 6:3 Jakub Trzaskowski. W debiucie na 7:3 Mateusz Stanaszek. 8:3 Staluszka czwarta bramka w meczu. 9:4 i 10:4 Choim hattrick oraz zakończył mecz 11:5 Maciek Dąbrowski.

Oczywiście dobre zawody Maćka Rudzkiego na bramce który uchronił nas przed stratą bramek.

Brawo dla zawodników wygrywamy trzeci mecz.

LKS Mazur Karczew - UKS TOHO Grodzisk Mazowiecki 11:5 (2:3)

Rudzki - Chodkiewicz (żk), Choim, Staluszka, Trzaskowski - Dąbrowski M.(żk), Jobda, Stanaszek, Celiński

1:0 Staluszka 6:11