BETA
2020-12-18 Mazur Karczew Futsal Aktualności

Mazur w Finale PP Futsal

Mazur wygrał 7:3 z Championem Warszawa (Filip Chmiel były zawodnik Mazura) w półfinale mazowieckiego Pucharu Polski Futsal. W poniedziałek o 19:00 w Górznie zagra mecz finałowy z Podkową Leśną.

Mazur rozegrał w czwartek o 21.00 mecz z drużyną Chempiona prowadzoną przez Filipa Chmiela byłego zawodnika Mazura Karczew.

Drużyna gości stawiła trudne warunki gry aż do utraty pierwszej bramki, która padła dopiero w 8 minucie … do przerwy 5:0 dla Mazura.

W naszej drużynie zadebiutował Marcin Wojciechowski (Maldini)

LKS Mazur Karczew - STF Champion Warszawsa 7:3 (5:0)

1:0 8:00 Bakuła
2:0 8:23 Wojciechowski (Maldini)
3:0 10:56 Bakuła
4:0 13:28 Bakuła
5:0 17:00 Choim