2021-05-09 U-12 (2009) Aktualności

U-12 Komplet punktów z Wilgą [FILM]

W trzecim meczu sezonu ligowego MZPN zmierzyliśmy się w niedzielę na własnym boisku z Wilgą Garwolin. Na tle bardzo wymagającego i dobrze zorganizowanego rywala zaprezentowaliśmy się korzystnie, choć podobnie jak w poprzednich meczach nie ustrzegliśmy się kilku błędów. Niestety już pierwszy z nich został wykorzystany przez rywali i goście bardzo wcześnie wyszli na prowadzenie. Pomimo wielu świetnych okazji, zawodnikom Mazura w pierwszej połowie tylko raz udało się pokonać bramkarza Wilgi, więc na przerwę drużyny schodziły z wynikiem 1:1.

W drugiej części spotkania przewaga Mazura z każdą minutą stawała się coraz wyraźniejsza, jednak długo wynik nie ulegał zmianie. Około 5 min przed końcem naszej drużynie udało się wreszcie skutecznie wykończyć jedną z akcji, dzięki czemu odnieśliśmy trzecie kolejne zwycięstwo w trwających rozgrywkach!
Gratulacje dla całego zespołu za walkę do końca!

Mazur - Wilga 2:1.