2021-06-03 U-13 (2008) Aktualności

U-13 Jeszcze weselej w Wesołej

Tak się ułożył kalendarz rozgrywek że po niedzielnym 1-0 z KS Wesołą u nas już we wtorek zagraliśmy mecz rewanżowy na Arena Wesoła z miejscowym KS i wygrywamy tym razem 3-1, ale działo się i to sporo.

W 3 min. mocny strzał Bartka trafia w słupek ciśniemy dalej. W 6min. dośrodkowanie Bartka i Michał Parzych strzałem z główki daje nam prowadzenie 1-0 a już w 8 min. faulowany jest przed liną pola karnego nasz zawodnik sędzia dyktuje rzut wolny do piłki podchodzi Kondziu Brzezinski i mocnym strzałem nie daje szans bramkarzowi miejscowych 2-0. Gra toczy się dalej atakuje Wesoła i około 15 min. ma 100% sytuacje napastnik gospodarzy jest sam przed naszym "Dele" ale strzela nad poprzeczką zaraz po tym kontrujemy i strzelamy na 3-0 ale sędzia dopatrzył się spalonego.  KS Wesoła ma jeszcze jedna sytuacje bramkowa przed przerwą, ale strzał tzw. szczur świetnie wybrania "Dele". Za chwilę sędzia kończy pierwsza połowę.

Niestety 10 min. po przerwie sam na sam z "Kłosikiem" wychodzi napastnik gospodarzy i pomimo że nasz bramkarz rzuca mu się pod nogi ten celnym strzałem umieszcza piłkę w siatce wygrywamy już tylko 2-1 i zaczynają się schody Wesoła atakuje dwa razy super interweniuje "Ķłosik", ale dwa razy mamy też trochę szczęścia napastnicy z Wesołej minimalnie pudłują w sytuacjach sam na sam.

W 20. min strzelamy jednak na 3-1 lewa strona przedziera się Bartek Jobda dogrywa do Michała Parzycha a ten strzela i jest gol. Później gra się zaostrzyła a sędzia wyrzuca z boiska "Stonoge" i piłkarza gospodarzy obaj dostają po 2 min jeden za ostry faul drugi za odepchniecie przeciwnika mogło się tak zdarzyć ze obaj powinni zakończyć zawody, ale wydaje się że arbiter przymknął oko i dał tylko po 2 min. kary. Powoli mecz dobiega końca kontrolujemy grę. W końcu sędzia kończy zawody.

Brawa dla wszystkich naszych młodych piłkarzy za dobra grę.