BETA
2021-07-17 Mazur Karczew Aktualności

Pogrom na początek

W pierwszym sparingu pod wodzą Tomasza Sokołowskiego Mazur wygrał 5-0 (2-0) z Polonią II Warszawa. Bramki zdobyli: Kociszewski, Piekut, Majchrzak (2) i Łukasik. Ten wynik to najniższy wymiar kary i dobry prognostyk na przyszłość. W meczu zagrało 4 testowanych pilkarzy, w tym 2 z zagranicy.

Już w 5' po wrzutce z prawej strony Kociszewski skutecznie zamknął akcje. Następnie w sytuacji sam na sam Raszka trafił w bramkarza, a po chwili w słupek. Jedyna sytuacja gości z 20' to strzał z 10m tuż nad poprzeczką. Przed przerwą Trzepałka wrzucił piłkę z prawej strony i ostatni zamykający Piekut skierował ją do bramki.

Po przerwie w zasadzie grał tylko Mazur. W 50' z 16 metrów przy słupku Majchrzak podwyższył na 3-0, a kolejne gole były kwestią czasu. Po kolei: Szczepaniak trafił w słupek, Wojtasik w bramkarza, w ostatnim momencie obrońcy przerwali szarżę Diabła i ponownie Szczepan główkował obok słupka.

W 65' uderzył Łukasik, a zamykający akcję Majchrzak przy słupku mimo asysty obrońcy skierował piłkę do bramki. W 70' Łukasik ustalił wynik strzelając bramkarzowi z kilku metrów "między oczy". W końcówce golkiper obronił strzał Szczepana, a Wojtasik strzelił obok słupka.

MAZUR - Polonia II 5-0 (2-0)
Gole: Kociszewski, Piekut, Majchrzak x2, Łukasik

Mazur (1.połowa): Anusiewicz - testowany I, Piekut, Zembol, Trzepałka - Celiński, Słomka - M.Trzaskowski, Bąk, Kociszewski - Raszka

Mazur (2.połowa): testowany II - Łukasik, Piskorz, testowany III, J.Trzaskowski - Kozakiewicz (Zembol), Chojecki - testowany IV (Kociszewski), Majchrzak, Wojtasik - Szczepaniak