2021-08-25 Mazur II Karczew Aktualności

Mazur II w 4.rundzie PP

W Jadowie Mazur II pokonał w meczu 3.Rundy PP szczebla warszawskiego zespół reprezentacji szóstek piłkarskich Strefa 6.pl z Woli Rasztowskiej 4-2 (2-2). W pierwszych minutach stracił 2 gole, przed przerwą wyrównał, a po wznowieniu dołożył 2 trafienia chociaż mecz kończył w 10-tkę po czerwonej kartce w 52 minucie dla Bartłomieja Jobdy.

W 90 minucie mecz został na kilka minut przerwany z powodu wtargnięcia kibiców gospodarzy na boisko, podczas której jeden z naszych zawodników został uderzony. Zabrakło reakcji sędziego i mecz dalej był kontynuowany.

Trener Mateusz Tereszczyński:
Mecz Pucharu Polski potraktowałem jako szanse dla zawodników którzy w ostatnim czasie nie mieli możliwości pokazania się na boisku w lidze okręgowej oraz juniorzy którzy mogli pokazać się w meczu na poziomie seniorskim.

Niestety nie wszyscy dali mi powody do tego abym mógł poważnie myśleć o nich jako wzmocnieniu zespołu w najbliższy weekend w meczu z Halinowem. W meczu było widać że w tym zestawieniu kadrowym graliśmy pierwszy raz, co miało wpływ na rozumienie się na boisku, nie tłumaczy to jednak zawodników z błędów indywidualnych które się pojawiły. Cieszę się że przeszliśmy do kolejnej rundy, dzięki czemu kolejny sprawdzian dla zawodników już  w kolejnej rundzie PP.

Na szczęście w moim notesie pojawiły się  nazwiska zawodników którzy po meczu ze Strefa 6 wypadli dobrze i na pewno dostaną szansę w meczu ligi okręgowej w najbliższy weekend.

Mazur: Krawczyk - Flis (70. Warszton), A.Piekut, Jobda 52ck, Winnicki (80. Głowala) - Trzaskowski J. II (75. Dąbrowski), Lukosek (50. Trzaskowski Sz. żk), Wirtek - Choim (60. Staszczuk), Retmaniak (55. Skowroński), Rosiak (46. Sadowski)

Bramki:
7' 1-0 Strefa
8' 2-0 Strefa
14' 2-1 Trzaskowski J. II
41' 2-2 Wirtek
49' 2-3 Retmaniak
90' 2-4 Skowroński