BETA
2021-09-01 Mazur Karczew Aktualności

Zepsuty karny dał skutek marny

• W porównaniu ze zwycięskim składem, na pozycji środkowego pomocnika w miejsce Celińskiego rozpoczął Kozakiewicz.
  • 2' - prostopadła piłka Baranowskiego do Raszki, ale Marcin na spalonym.
  • 4' - po faulu na Rakowskim dośrodkowanie Staluszki wybił obrońca.
  • 6' - strzał głową Orła złapał Damian.
  • 8' - korner dla Orła i strzał główką nad poprzeczką.
  • 12' - wolny po faulu na Piekucie. Strzał Staluszki i po koźle bramkarz obronił... barkiem.
  • 16' - strzał w krótki róg Cybulko sparował na rożny. Wrzutkę z rogu wybił Słomka.
  • 20' - 2 kornery dla Baniochy, głową wybił Piekut, a potem Słomka.
  • 21' - wrzutkę z wolnego dla rywali Staluszka wybił na róg. Wrzutka z kornera skierowana przez Zawala na aut.
  • 23' żółta kartka dla Dąbkowskiego, który sfaulował Prochowskiego i strzał z wolnego z ostrego kąta Staluszki obrońca wybił na róg.
  • 24' z rożnego Banan na głowę Słomki, ale strzał Roberta złapał golkiper.
  • 31' - doskonała sytuacja rywali i na szczęście pudło nad bramką.
  • 32' - Damian przechwycił wrzutkę z wolnego.
  • 34' - wolny po faulu na Prochowskim, bramkarz obronił uderzenie Dominika.
  • 42' dośrodkowanie Filipa i Raszka głową nad bramką.
  • 44' korner dla Orła, Zawal główką wyjaśnił.
  • 45+2' - kontra Mazura, Staluszka szarpnął po linii, dośrodkował do Raszki, a ten po przyjęciu został sfaulowany w polu karnym... Jedenastka dla nas!
  • Z karnego Raszka poślizgnął się i posłał piłkę od poprzeczki w aut bramkowy!
  • PRZERWA zamiast gola do szatni tylko 0-0

• START 2.POŁOWY - Mazur bez zmian
  • 47' - strzał Kozy obok bramki.
  • 49' - zamieszanie pod naszą bramką po rożnym, w końcu Piekut wyjaśnił.
  • 49' - strzał Orła z 7m obok bramki.
  • 53' - strzał Piekuta obok bramki.
  • 54' - strzał Prochowskiego odbił obrońca na róg. Z kornera obrońcy wybili wrzutkę Banana.
  • 62' - za krótkie podanie obrońcy do bramkarza, Raszka przejął, ale piłka mu odskoczyła i golkiper naprawił błąd.
  • 69' - po wrzutce z rożńego Cybulko jak zwykle czujnie na posterunku
  • 70' - powrót z dalekiej podróży. Cybulko zwycięski w sytuacji sam na sam.!
  • 70' i zemściło się - 1-0 dla Baniochy. Po rożnym głową gola zdobył Michalak.
  • 75' - z rożnego Staluszka na głowę Raszki i obrońca sparował na róg. Kolejna wrzutka Banana i obrońca wybił po główce Piekuta.
  • 77' - po wolnym dla Orła, strzał obok bramki.
  • 78' - dośrodkowanie Staluszki i Raszka na wślizgu obok bramki.
  • 82' - w Mazurze w IV Lidze zadebiutował Jakub Trzaskowski "Diabeł"
  • 86' - strzał Celińskiego bramkarz na róg.
  • 87' - z rożnego dośrodkowanie Staluszki złapał golkiper.
  • 90' - sędzia doliczył 4 minuty.
  • 90+4' - przegrywamy u beniaminka 0-1...
Mazur nie wykorzystał idealnej sytuacji, aby zejść do szatni prowadząc 1-0. Zgodnie ze starym porzekadłem niewykorzystany karny się zemścił i to rywale strzelili nam bramkę. Trwa kompleks porażek na boiskach beniaminków, tym razem jednak chyba bardziej bolesny niż w Skórcu. Już w sobotę mecz domowy z Podlasiem Sokołów Podlaski i ponownie szansa na odbijanie się od dna tabeli...

Orzeł Baniocha - MAZUR 1-0 (0-0)
Gol: 70.Michalak

Mazur: Cybulko - Baranowski, Piekut 65żk, Zawal, Staluszka - Słomka, Kozakiewicz (61.Celiński) - Prochowski (72.Majchrzak), Kociszewski 85żk, Rakowski 67żk (82. J.Trzaskowski) - Raszka

Sędzia: Łukasz Kupidura (Radom)