2021-09-03 U-14 (2008) Aktualności

Na początek U-14 remisuje z UKS

W rozegranym wczoraj (02.09.2021) zaległym meczu 2 kolejki z UKS 141 Warszawa remisujemy 2-2. Początek w wykonaniu obu drużyn jest bardzo nerwowy i gra toczy się na małej przestrzeni to my pierwsi się ogarniamy i po rajdzie lewą strona Bartosz Jobda w 15 min. dogrywa pikle do środka, a tam przejmuje ją debiutujący w naszych barwach Grzegorz Kotlimowski i płaskim strzałem przy słupku mimo interwencji bramkarza zdobywa bramkę na 1-0.

W dalszych minutach mamy przewagę i tworzymy sytuacje m.in. Mikołaj Stanaszek nie trafia z 7-mego metra, następnie miedzy 25 min. a 40 min. jakby odcina nam "prąd" inicjatywę przejmują goście tworzą dosłownie dwie konkretne sytuacje i to sam na sam z naszym "Kłosiem" nie dając mu szans i wychodzą na prowadzenie przegrywamy 1-2 do przerwy. Po przerwie siły powracają i gramy już lepiej raz po raz B. Jobda dogrywa piłki, a z lewej strony do środka i w 62 min. po takim dograniu do piłki dochodzi Konrad Brzeziński "Kondziu" i umieszcza ja w siatce 2-2.

W końcówce gra się zaostrza obrońca gości powstrzymuje Michała „Pazdana” Parzycha rękoma ściągając go za koszulkę. Wolny wrzutka na pole karne, ale nikt z naszych nie dochodzi do piłki mecz dobiega końca. Sędzia dyktuje rzut wolny pośredni z 20metrów od naszej bramki. Strzał i gol na 3-2 na szczęście nasz Milołaj "Dele" Deleżuch nie dotyka piłki i mecz kończy się podziałem pkt.

Mazur Karczew- UKS 141 Wa-wa 2-2

1:0 G.Kotlimowski
2:2 K.Brzezinski

Mazur: Kłos(Deleżuch), Sobków, Parzych, Jobda kpt., O.Trzepałka, Brzeziński, Grzęda, Smolak, Chorosiewicz, Strykowski, Kotlimowski, Stanaszek, Stankiewicz, Lis, F.Trzepałka, Bzymek.

Trener Damian Olszewski

Ps. Trzeba dodać pogoda idealna do gry no i Pan sędzia prowadził zawody bardzo uważnie gwizdał dosłownie wszystko w iście "aptekarskim" stylu.