2021-09-24 U-14 (2008) Aktualności

Remis U-14 z Agrykolą

W meczu 6 kolejki II ligi remisujemy dziś u siebie z drużyną Agrykoli Warszawa 0-0.

W pierwszej połowie mecz jest wyrównany i okresami mamy nawet przewagę, ale nie tworzymy jakiś klarownych sytuacji próbujemy przebijac się skrzydłami. Czujna jest obrona drużyny z ul.Mysliwieckiej szczególnie ich stoper nr 5 „przezwisko Gorgoń” z którym walkę toczą i Konrad „Kondzio” Brzeziński, Bartek Jobda i Michał „Pazdan” Parzych. Do przerwy 0-0 nic ciekawego sie nie działo, choć napastnik gości próbował zaskoczyc naszego Kubę "Kłosia" Kłosa strzałem tuż przy slupku tzw. "szczurem", ale karczewski goolkiper był dziś bardzo czujny i sparował piłkę na rzut rożny.

Po przerwie gra toczona jest w środku pola na małej przestrzeni bardzo waleczni są jak zwykle ostatnio Mikołaj „Heniu” Stankiewicz i Patryk Stelmach, którzy nie boją sie wsadzic nogę w walce o piłke. Oliwer „Oli” Trzepałka podejmuje próby zagrań na „Kodzia” i Bartka i raz już wydaje się że Kondziu wyjdzie wreszcie na czystą pozycję po minieciu jednego obrońcy, ale osacza go jeszcze dwóch następnych i akcja jest skasowana. Grzesiu Kotlimowski uderza piłkę na bramkę gości, ale blokują to obrońcy.

Na 20 min. przed końcem mamy rzut wolny 16 - 18 metrów na środku przed bramką do piłki podchodzi "Długi" czyli Kacper Smolak, ale jego mocny strzał ląduje ponad poprzeczką bramki gości. Sytuacje ma też Franciszek „Prezes” Trzepałka po bardzo ładnym przełożeniu obrońcy, nie oddaje strzalu i jest po akcji. Końcówka meczu należy do Agrykoli pare razy konkretnie kontruje i stwarza 3 groźe sytuacje pod naszą bramką, ale świetnymi interwencjami popisuje sie „Kłosik” szczególnie w jednej, jak sie potem okazało piłce meczowej nie daje sie zaskoczyć i wychodzi z tego obronną ręką ratujac nam remis.