2021-09-25 Mazur Karczew Aktualności

Pierwszy wyjazdowy punkt

Od 15:00 zapraszamy na relację LIVE z Żyrardowa na naszej stronie!

Do meczu w Żyrardowie przystąpiliśmy bez Celińskiego (pauza za kartki) i Raszki (choroba). Ich miejsce w wyjściowym składzie zajęli: Rakowski i Wojtasik. Z kolei u gospodarzy na ławkę trenerską powrócił Rafał Woziński.
  • 5' - wolny dla Żyrki, wrzutkę wybił Rakowski.
  • 6' - kolejny wolny dla rywali - tym razem wyjaśnił Piekut głową.
  • 7' - Prochowski uderzył z lewej strony, ale defensor wyblokował na róg.
  • 7' - Wrzutkę z rożnego Staluszki obrońca skierował znowu na róg.
  • 8' - dośrodkowanie Domina z rożnego i strzał Zawala złapał bramkarz.
  • 12' - rajd Banana prawą stroną, dogranie do Wojtasika i strzał Janka z pierwszej piłki obroniony.
  • 15' - strzał Żyrki z 30m bardzo niecelny.
  • 20' - dośrodkowanie Banana z kornera wybił obrońca.
  • 23' - strzał Żyrki, Damian skierował na róg.
  • 24' - Po wrzutce z rożnego, zamieszanie i strzał Zielonych nad bramką.
  • 34' - rożny dla Żyrki, dośrodkowanie wybił Damian, a potem Wojtasik sfaulował napastnika na 17m.
  • 35' - Żyrka z wolnego po tym faulu w mur.
  • 36' - strzał Prochowskiego, obrońca zablokował na róg.
  • 37' - Staluszka z rogu dorzucił za głęboko.
  • 43' - Damian wygrał pojedynek sam na sam z Ćwikowskim i odbił piłkę na róg.
  • 45' - Dośrodkowanie z rożnego i napastnik Żyrki na aut.
  • Po wyrównanej 1.połowie 0-0

• START 2.POŁOWY - 16:02 - w przerwie zmiana Czacha za Ero
  • 52' - Prochowski strzelał w sytuacji sam na sam, ale bramkarz Kaniewski górą.
  • 57' - strzał Banana zablokował obrońca.
  • 64' - centrostrzał Staluszki z rożnego bramkarz sparował na kolejny korner.
  • 65' - znowu Domin z narożnika, zamieszanie pod bramką i kontra rywali, Damian wybronił sam na sam Marusiaka.
  • 65' - po wrzutce z rożnego główkę obronił Cybulko.
  • 70' - kolejny raz Staluszka z rogu i kolejny raz obrońca wybił.
  • 72' - Mazur już po 4 zmianach.
  • 80' - rożny dla Żyrki, wrzutkę wybił Staluszka.
  • 81' - piłka meczowa Wojtasik z 10m w bramkarza
  • 81' - z rożnego Staluszka, obrońca głową wybił
  • 84' - płaski strzał Bakuły obronił golkiper.
  • 88' - po rożnym strzał głową rywali obok bramki.
  • 90' - Damian obronił setkę Żyrki Dudzińskiego.
  • Mecz potrwał jeszcze 3 minuty.
Żyrardowianka Żyrardów - MAZUR 0-0

Mazur: Cybulko - Baranowski (68.Bakuła), Piekut, Zawal żk, Staluszka - Słomka - Prochowski 76żk (92.Zembol), Kozakiewicz (72.Bąk), Kociszewski (66.Majchrzak), Rakowski (46.M.Trzaskowski) - Wojtasik

Sędzia: Tomasz Lewandowski (Piotrków Tryb. ŁZPN)

Za pomoc w relacji dzięki dla Pawła Walickiego.

Nasz zespół zdobył pierwszy punkt na wyjeździe w tym sezonie. Szkoda jednak, że to wynik 0-0 w Żyrardowie z "czerwoną latarnią IV Ligi". Z 2 strony to więcej, niż ugraliśmy w Skórcu i w Baniosze. Na półmetku rundy jesiennej w 9 meczach zdobyliśmy 8 punktów, a zatem średnio poniżej 1 punktu na mecz. Posiadamy 6 oczek straty do 8.miejsca bezpiecznego.

Przed nami 2 kolejne mecze wyjazdowe. W środę w Kobyłce mecz Pucharu Polski, a za tydzień ligowy na boisku Tygrysa Huta Mińska.