2021-09-29 Mazur Karczew Aktualności

Z Wichrem w Pucharze 14-13 !

Sporo nerwów kosztował podopiecznych trenera Sokołowskiego awans do kolejnej rundy Pucharu Polski. W Kobyłce dwukrotnie Mazur musiał odrabiać straty, aby w końcu zremisować 2-2 (1-1). Pierwszą, cudowną bramkę w seniorach zdobył Maksymilian Bąk. Potem w emocjonującym konkursie rzutów karnych nasz zespół wygrał 12-11, po 2 obronionych Jedenastkach przez Damiana i awansował do kolejnej rundy, która odbędzie się już za tydzień.

• Zaczynamy w składzie dalekim od wyjściowego
  • 1' - szybka kontra Wichru i Górecki z kilku metrów strzelił na 1-0 dla gospodarzy
  • 6' - Prochowski strzelił z ostrego kąta i z trudem złapał Trojańczyk.
  • 8' - dośrodkowanie Filipa obrońca wybił na róg. Z kornera Bąk za mocno.
  • 14' - wolny dla Wichru, Mazur na róg. Po kornerze zamieszanie i strzał w boczną siatkę.
  • 15' - strzał płaski Boguszewskiego złapał Cybulko.
  • 22' z wolnego Banan i strzał Bakuły po rykoszecie obok bramki.
  • 23' z rożnego Banan i strzał Filipa bramkarz na róg. Kolejny róg i wrzutka Bąka znowu wybita na róg.
  • 24' - kolejny razz rogu Banan i Chimek przewrotką nad poprzeczką.
  • 28' - ta bramka wisiała w powietrzu.
    Zagranie prostopadłe Wojtasika do Prochowskiego, ten pobiegł 40 metrów, minął 2 obrońców i płaskim strzałem wyrównał stan meczu.
  • 31' - strzał Boguszewskiego z ostrego kąta nad bramką.
  • 34' - centrostrzał z wolnego Bąka obok bramki.
  • 36' - z rożnego Banan, obrońca wyblokował piłkę pod nogi Banana, którego strzał obronił golkiper.
  • 43' - dośrodkowanie Banana i Chimek z pierwszej piłki w słupek
  • Do przerwy 1-1.

• W przerwie Kozakiewicz za Wojtasika
  • 47' po rogu dla Wichru, zbyt krótko wybił Bąk i obroniony strzał Jąkały.
  • 50' - po faulu na Bananie, poszkodowany z wolnego z 25m minimalnie obok słupka.
  • 55' - doskonałe dośrodkowanie Banana i Bakuła głową obok słupka.
  • 60' - cała ławka z Mazura już po zmianach na placu
  • 68' - zbyt lekki strzał Banana z narożnika pola karnego, obronił Trojańczyk.
  • 69' - Kozakiewicz z dystansu płaskim strzałem nie zaskoczył bramkarza
  • 70' - wrzutka Słomki i Raszka z pierwszej minimalnie obok słupka.
  • 74' - tyle sytuacji niewykorzystanych się zemściło. Po szybko wykonanym aucie podanie wzdłuż pola karnego i Senda strzelił na 2-1
  • 80' Bakuła dośrodkował do Raszki, a ten z 6m w bramkarza.
  • 82' - jest 2-2 - bomba Bąka z 30m trafiła do siatki