2021-11-11 U-13 (2009) Aktualności

Wygrany turniej MMP w Futsalu

W dniu dzisiejszym braliśmy pierwszy raz udział w I fazie eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu. Gospodarzem turnieju był Bór Regut a mecze odbywały się na hali w Celestynowie.

Pierwszy mecz gramy z WAF Ursynów, chłopcy w pierwszej połowie płacą frycowe i do przerwy 0:3, ale po przerwie determinacja i doprowadzam do wyniku 3:3.

Drugi mecz z mocnym STF Champion warszawa i tu zmiana taktyki gra z kontry i nie spotykany wynik wygrywamy 1:0 po idealnej kontrze.

Trzeci mecz z gospodarzem Borem Regut i znowu rozkojarzenie naszych zawodników i znowu 0:3 do przerwy, ale wola walki i determinacja naszych zawodników doprowadzamy do 3:3 i kilka sekund przed końcem mieliśmy sytuacje na 4:3.

Czwarty mecz walkower dla nas drużyna AZS UW Warszawa nie przyjechała na zawody.

Wygrana, walkower i dwa remisy dały nam pierwsze miejsce w grupie.