2021-12-01 Mazur Karczew Futsal Aktualności

Derby z Rokolą górą

W niedzielę o godz. 18.00 na Hali w Karczewie odbyły się derby powiatu otwockiego gdzie Mazur Karczew pokonał Rokolę Otwock Wielki 8:5 (2:4).

W mecz dobrze weszli zawodnicy Rokoli (gdzie prym wiodą obecni i byli zawodnicy Mazura - Raszka - Gałązka) i po 5 min. prowadzili 0:2, to naszych chłopców trochę zmobilizowało i po bramkach Dominika Staluszki i dziś Bartka Bakuły doprowadzamy do remisu 2:2 Mecz stał się wyrównany, pod koniec pierwszej połowy w ciągu nie całej minuty tracimy znów 2 bramki. Do przerwy 2:4.

Po przerwie mamy zdecydowaną inicjatywę i w pierwszej minucie drugiej połowy Kamil Rytel strzela 3:4. I niespodziewanie w 24 min. Dostajemy czerwona kartkę (Rytel tylko mu wiadomo z jakich względów), udaje się nam powstrzymać napór Rokoli przez 2 minuty o jednego zawodnika. 30 minucie Staluszka doprowadza do remisu 4:4, a za nie całe 2 minuty Piotrzkowicz wyprowadza nas na prowadzenie 5:4. Jednak 34 min znów dochodzi do remisu 5:5. W 37 minucie dochodzi do największego momentu meczu po zgromadzonych 5 falach drużyna gości otrzymuje przedłużony rzut karny, którego zawodnik Rokoli nie strzela Maciej Rudzki broni, a my za 40 sekund podwyższamy w ciągu nie całej minuty na 6:5 i 7:5 a autorem dwóch bramek jest Bakuła, na zakończenie podwyższa Staluszka 8:5.

Mecz mógł się podobać kibicom dużo bramek i dużo zwrotów akcji.

Mazur Karczew – Rokola Otwock Wielki 8:5 (2:4)

Rudzki – Zembol, Majchrzak, Staluszka (ż), Trzaskowski – B.Bakuła, Choim, Rytel(cz), Piotrzkowicz, K.Krawczyk, M. Krawczyk

1:2 – Staluszka (a. Bakuła) 12:12
2:2 – Bakuła (a. Staluszka) 12:58
3:4 – Rytel (a. Majchrzak) 21:00
4:4 – Staluszka 29:39
5:4 – Piotrzkowicz 30:58
6:5 – Bakuła 36:49
7:5 – Bakuła (a. Staluszka) 37:19