2021-12-24 Mazur Karczew Futsal Aktualności

Dąbrówka mocna, ale ograna

Po perypetiach z terminem chcieliśmy grać, a nie wygrać walkowerem z GKS Dąbrówka, mecz zamiast w sobotę, odbył się w poniedziałek na naszej hali w Karczewie.

Mecz rozpoczął się dla nas wyśmienicie po 4 minutach prowadzimy 4:0 i pierwsza połowę wygrywamy 7:3.

Na druga połowę wychodzimy za bardzo rozluźnieni i to rywale zaczynają pogrywać z Nami po dwóch minutach bramka 7:4, a to co się wydarzyło w 31 minucie meczu, załamanie tracimy 2 bramki w nie całą minutę  i zrobiło się 7:6. Ale morale i duch drużyny szybko się podnosi dobrze rozegrany rzut wolny pomiędzy Dominikiem Staluszką a Kubą Piotrzkowiczem i mamy 8:6 i dalej graliśmy swoje. Wygrywamy 13:6, ale Dąbrówka pokazała pazurki. Dominik Staluszka strzela 6 bramek, a Daniel Zembol zalicza 4 asysty.

Mazur Karczew – GKS Dąbrówka 13:6 (7:3)

Rudzki – Zembol, Choim, Staluszka(ż), Piotrzkowicz – M.Bakuła, B.Bakuła, Majchrzak, Stanaszek