2022-03-27 U-14 (2008) Aktualności

Tylko remis U-14 z Agrykolą

Remisujemy dziś na naszym boisku z drużyną Agrykola Warszawa 1-1 (1-1) Bramkę na 1-0 strzela w 10min. Konrad Brzeziński po akcji z Bartkiem Jobdą. Goście wyrównują 10 min. później po akcji prawą stroną boiska po serii błędów z naszej strony. Strzelona piłka przez napastnika gości przelatuje pod ręka naszego bramkarza i wpada do siatki 1-1 do końca pierwszej połowy nic się nie zmienia.

Po przerwie grająca w 11 bez rezerwowych ekipa gości broni się przed kolejnymi atakami z naszej strony mamy z 5 lub 6 stu procentowych sytuacji do strzelenia bramki dającej nam 3pkt. jednak nie wykorzystujemy żadnej i mecz kończy się wynikiem 1-1.

27.03.22 Mazur- Agrykola 1-1 (1-1)

1-0 K.Brzeziński asysta B.Jobda

Mazur Kłos, Delezuch, - Sobkow, Kowalczyk, Piętka, Olszewski, Szepiela, Parzych, Stelmach, Stankiewicz, Trzepałka O.,Kotlimowski, Chorosiewicz, Brzezinski, Jobda kpt.