2022-04-27 U-14 (2008) Aktualności

Trampkarzom zabrakło sił z Gwardią Warszawa

Co to był za mecz!
Najlepszy występ tej drużyny od dawien dawna. Wszyscy nasi chłopcy, a było ich 11 zasłużyli na ogromne brawa, zostawili na boisku serce i mnóstwo zdrowia. W tym wieku grając 80 min. bez zmian można stracić siły w ostatnim kwadransie i tak się stało, ale po kolei.

Pierwsza kapitalna połowa, prowadzimy 2:0. W 13 min. Bartek Jobda strzałem z 25 m pakuje pod poprzeczkę 1:0. W 19 min. w polu karnym Jakub „Ķłosik” Kłos zagrywa głową do Bartka, a ten pewnym strzałem zdobywa gola na 2-0! Gramy świetnie dominujemy na boisku, ale gospodarze 2 razy zagrażają naszej bramce udanie jednak interweniuje Mikołaj „Dele” Deleżuch. W 26 min. Grzesiu Kotlimowski strzela piłka trafia w poprzeczkę! W 28 min. uderza Bartek znowu piłka trafia w poprzeczkę!

W 55 min. i 58 min. po przerwie po podaniach Grzesia mamy dwie setki, ale Konrad „Kondziu” Brzeziński i Kłosik nie trafiają do bramki. Nadchodzi końcowe 18 min. opadamy z sił faulowany zostaje nasz czołowy zawodnik Wojtek Kowalczyk, ale daje radę po interwencji pomocy medycznej wrócić na boisko. Gwardziści jednak zdobywają 3bramki i wygrywają 3-2!

Jeszcze raz wielkie brawa dla wszystkich naszych chłopców.

Ps. Mecz rozegrano na obiekcie Hutnika W-wa ul. Marymoncka płyta i oświetlenie boiska na 6+.

24.04.22 WKS Gwardia W-wa -LKS Mazur Karczew 3:2(0-2)