2022-04-27 Mazur Karczew Aktualności

Bez trafień w Raszynie

Od 17:30 gramy w Raszynie.
Zapraszamy do śledzenia na naszej stronie relacji LIVE!

W dzisiejszym spotkaniu zabrakło z powodu kartek: Piekuta, Kwaśniczki i Kociszewskiego oraz z powodu urazu Majchrzaka. W związku z tym na środku obrony wystąpił Zembol, a po prawej stronie boiska Staluszka i Rakowski, a z opaską kapitana Raszka.
  • 8' - dośrodkowanie gospodarzy i strzał z 1.piłki obok słupka naszej bramki.
  • 10' - po dalekim wyrzucie z autu Staluszki, Raszka zgrał do Chojeckiego, którego bombę bez przyjęcia z trudem obronił golkiper.
  • 16' - rożny dla Mazura, dośrodkowanie Bakuły i obrońca wybił głową
  • 20' - rożny dla KS, strzał głową bardzo niecelny
  • 22' - faulowany Rakowski obok pola karnego i Bakuła trafił w poprzeczkę
  • 32' - strzał Kozy z 25m, bramkarz wypluł przed siebie i Staluszka dobił celnie, ale sędzia odgwizdał ofsajd...
  • 35' - strzał Staluszki, ale zbyt słaby dla bramkarza.
  • 44' - rożny dla KS, niebezpieczeństwo zażegnał Bakuła.
  • Do przerwy KS-MAZUR 0-0

• W przerwie Baranowski zmienił Bakułę.
  • 52' - strzał KS wyłapany przez Ziniewicza.
  • 55' - płaskie dośrodkowanie Chojeckiego do Prochowskiego i zablokowany przez obrońcę strzał Filipa.
  • 60' - dośrodkowanie Filipa do Raszki, ale bramkarz w ostatniej chwili je przeciął
  • 62' - strzał po ziemi Adama wyłapał golkiper.
  • 66' - po rożnym strzał gospodarzy głową obronił Maciek.
  • 68' - mocny strzał KS nad bramką
  • 70' - po rożnym dla gospodarzy strzał nad bramką
  • 76' - bomba Chojeckiego i golkiper paradą na róg.
  • 77' - z rogu Koza, Zawal głową do Celina i jego strzał głową złapał bramkarz
  • 78' - Luka za Raszkę, kapitanem Kozakiewicz
  • 85' - dośrodkowanie Filipa po ziemi, Luka uprzedził bramkarza, ale strzelił obok bramki.
  • 87' - dośrodkowanie Staluszki z rogu przeciągnięte
  • 89' - strzał Prochowskiego odbił bramkarz, a potem wybronił dobitkę Zawala.
  • 90' - sędzia doliczył 3 minuty.
  • 90+3' - KONIEC 0-0. Mazur stworzył sobie więcej sytuacji bramkowych, a więc szkoda że nie przechylił wygranej na swoją stronę.

W sobotę kolejny arcyważny pojedynek w Mszczonowie, ale już w mocniejszym kadrowo zestawieniu,

KS Raszyn - MAZUR 0-0
Mazur: Ziniewicz - Bakuła 6żk (46.Baranowski), Zembol, Zawal, Staluszka - Kozakiewicz - Prochowski, Chojecki, Słomka (67.Celiński), Rakowski (68.Bąk)- Raszka (78.Luka)

Sędzia: Łukasz Trawiński (Warszawa)