2022-06-01 Mazur Karczew Aktualności

Tereszczyński: Kolejny plan wykonany!

Mateusz Tereszczyński: Cieszę się że mimo wagi meczu i tego że wszyscy mówili że mecz o przysłowiowe 6pkt i utrzymanie my nie weszliśmy w żadne ,, szachy'' i kalkulacje. Od 1 minuty wyszliśmy wysoko zdecydowanie i z wiarą we własne umiejetności o czym moze świadczy fakt, że do 10 minuty mieliśmy 3 sytuacje, po których powinniśmy prowadzić już 3-0.

Cała pierwsza połowa to nasza dominacja, w której pokazaliśmy siłę zespołu. W przerwie nie bylo jednak miło i wesoło, bo cała pierwsza połowa nie przełożyła się na konkrety w postaci bramek. II polowa meczu to dobra reakcja zespołu i szybko strzelamy bramkę na 3-0.

Bardzo cieszy fakt, że szybkie zmiany nie zmieniły w zespole nic. My ciągle broniliśmy bardzo wysoko, ciągle tworzyliśmy sobie sytuacje strzeleckie, a zdecydowanie nad czym musimy pracować to ich finalizowanie, bo nie wykorzystalismy czasem nawet sytuacji 200%. Brawo dla całego zespołu kolejny plan wykonany, teraz skupiamy się jednak tylko i wyłącznie na niedzielnym meczu, który jak kazdy będzie rowniez za 3 pkt!