2022-06-06 U-14 (2008) Aktualności

Eskadra to znaczy mecz walki U-14

Tradycyjnie już w meczu z Eskadrą działo się na boisku i na trybunach.

Trenerzy musieli uspakajać kibiców obu drużyn, a jeden zagroził nawet że za chwile jak nie opadną emocje mecz będzie grany przy pustych trybunach!

Już w 1 min. Jakub "Kłosik" Kłos jest faulowany w polu karnym powinna być "11" gramy dalej. W 5 min. Bartek Jobda wychodzi na czystą pozycje i prowadzimy 1-0. Trzy minuty później goście wyrównują z karnego 1-1.
W 14 min. mają kolejną sytuacje, ale doskonale w bramce spisuje się Mikołaj "Miko – Dele" Deleżuch. W 25 min. goście obejmują prowadzenie przegrywamy 1-2. Mazur grający dziś  w 11 i nie mając nikogo na zmianę nie poddaje się i 28 min. Grzesiu Kotlimowski wyrównuje stan meczu jest 2-2! Potem do przerwy już nic się ciekawego nie dzieje. Na naszej trybunie są rozmowy czy damy rade fizycznie czy nie powtórzy się mecz z Gwardią, gdzie grając w 11 opadliśmy z sil w końcówce.

Dziś daliśmy rade Bartek jak przystało na kapitana dołożył jeszcze dwa gole na 3- 2 w 43 min. i na 4-2 w 47min i tym samym w dniu dzisiejszym zaliczył hat tricka!.

Wygrywamy piłka nożna to jednak nie przewidywalna dyscyplina sportu grając w 11 bez zmian i w drugiej połowie w ostrym słońcu wygrywamy z twardo grająca drużyną Eskadry, gdzie ich trener miał do dyspozycji chyba z 4 graczy na ławce! Wielkie brawa dla całej naszej drużyny chłopcy dali z siebie wszystko Mazurek walczymy do końca.

4.06.22 Mazur Karczew- Eskadra Rembertów 4-2 (2-2)

1-0 Bartek Jobda
2-2 Grzesio Kotlimowski
3-2 Bartek Jobda
4-2 Bartek Jobda

Mazur- Deleżuch - Parzych, Kowalczyk, Chorosiewicz, Kotlimowski, Jobda, Brzezinski, Stankiewicz, Stelmach, Kłos, F.Trzepalka