Zapis relacji lve z ostatniego meczu sezonu w Milanówku.

• Z powodów osobistych dzisiaj na ławce trenerskiej nie mógł usiaść Mateusz Tereszczyński. Stąd zespół poprowadził jego asystent Piotr Ciołkowski.
    Parę stoperów utworzyli Antoni Piekut i Patryk Kwaśniczko.
    Na lewej stronie po raz pierwszy od 1' wystąpił Kacper Łukasik.
    W roli skrzydłowego Luka.
    Kapitanem, pod nieobecność Kuby Piekuta, Emil Anusiewicz.
  • 5' - szybka akcja Mazura, 30-metrowy rajd Patryka, który  po dwójkowej akcji z Raszką strzelił z 1.piłki, ale golkiper obronił.
  • 7' - dośrodkowanie Celina i obrońca ubiegł Raszkę.
  • 9' - z rożnego Staluszka, piłka przeszła przez pole karne, nikt nie zamknął.
  • 10' - dośrodkowanie Milanu, piłkę odbitą od obrońcy złapał Emil.
  • 12' - dośrodkowanie po ziemi i z 16m strzał Banaszczyka w okienko. Emil bez szans 0-1.
  • 14' - kolejne dośrodkowanie, zamieszanie w polu karnym i Zdanowicz na 0-2...
  • 15' - wrzutkę Banana z rożnego wybił obrońca
  • 17' - zamierzona zmiana w bramce Milanu, szpaler - bramkarz zakończył karierę.
  • 19' - dośrodkowanie, zamieszanie w polu karnym, strzał głową Emil obronił, ale dobitki Zdanowicza już nie - 0-3... w 5 minut straciliśmy 3 bramki
  • 24' - bramka Raszki po dograniu Banana - 1-3.
  • 29' - wymuszona zmiana. Za Celina zamroczonego uderzeniem piłki w głowę, wszedł Bakuła
  • 37' - dośrodkowanie Bakuły i bramkarz zdjął piłkę Luce z głowy.
  • 40' - z rożnego Banan, i uderzenie Piekuta z problemami obronił golkiper.
  • Do przerwy 1-3.

• O 18:32 zaczęło się ostatnie 45 minut w tym sezonie. Bez zmian.
  • 49' - po wrzutce Luki strzał z woleja Staluszki zablokowany przez obrońcę.
  • 50' - strzał MIlanu - Emil na róg. Wrzutkę z kornera wybił Bakuła.
  • 52' - kolejny korner dla rywali i po dośrodkowaniu strzał niecelny
  • 55' - Słomka podawał, a obrońca odbił piłkę ręką - karny
  • 56' - Staluszka z karnego zdobył gola kontaktowego na 2-3
  • 62' - Emil złapał uderzenie głową po dośrodkowaniu.
  • 70' - Staluszka z rożnego i Raszka szczupakiem, ale piłka przeleciała minimalnie obok słupka.
  • 72' - kolejny rożny Staluszki i Piekut trafił w Bakułę.
  • 73' - tym razem Staluszka na krótko zagrał z rogu do Kozy, który dośrodkował za mocno.
  • 75' - no i doczekaliśmy się! Dośrodkowanie Bakuły po ziemi wzdłuż pola karnego i Raszka uprzedził obrońców 3-3!
  • 77' - z rożnego Bakuła, ale nikt nie sięgnął wrzutki.
  • 82' - akcja Milanu i strzał Zdanowicza z 16m daje wynik 4-3...
  • 89' - komplet zmian w polu w Mazurze
  • 90' - jeszcze tylko 4 minuty do końca sezonu.
  • 95' - koniec Mazur mimo że przegrywał 0-3, doprowadził do wyrównania na 3-3, było blisko 4.gola, ale to rywale ustalili wynik spotkania na 4-3.

Milan Milanówek - MAZUR 4-3 (3-1)
Gole: 12.Banaszczyk, 14.,16.,82.Zdanowicz x3 - 24.,75.Raszka x2 (as.Kociszewski, Bakuła), 56.Staluszka (k)

Mazur: Anusiewicz - Łukasik, A.Piekut, Kwaśniczko, Staluszka (89.Rakowski) - Celiński (29.Bakuła 64żk) - Kociszewski (87.Jarzębowski), Bąk, Słomka (67.Kozakiewicz), Luka (64.Majchrzak) - Raszka (84.Retmaniak)

Sędzia: Rzechółko Kamil – KS Płock

* za pomoc dziękujemy Kierownikowi Pawłowi Walickiemu!