2022-07-27 Mazur Karczew Aktualności

Sparingowy przedsmak ligi

W przedostatnim meczu kontrolnym Mazur pokonał 3-2 (2-2) ligowego rywala Świt Staroźreby. Bramki zdobyli: Kwaśniczko, Puciłowski i tuż przed końcem spotkania ponownie Patryk. Oba zespoły zmarnowały kilka setek. Dla nas Prochowski trafił w słupek, a Szczepański w poprzeczkę. Za tydzień ostatni sparing z KTS Weszło.

Mazur (1.połowa): Anusiewicz - Staszczuk, A.Piekut, Latuszek, Kwaśniczko - Zawal, Bąk - Kociszewski, Puciłowski, Prochowski - Raszka

Mazur (50 minuta): Cybulko - Łukasik, J.Piekut, Zawal, Kwaśniczko - Bąk - Szczepański, Majchrzak, Puciłowski (Kociszewski), testowany I - testowany II