2023-03-12 Mazur Karczew Aktualności

Udany powrót do tradycji w Płocku!

Plama z inauguracji jesieni odkupiona. Zasłużenie wygrywamy w Płocku z Wisłą II 2-1 (1-1). Dodajmy jednak, że tym samym tradycja została podtrzymana, bo z drugim zespołem Nafciarzy dotychczas wygraliśmy wszystkie spotkania wyjazdowe. Pierwszego gola w Mazurze zdobył Łukasz Puciłowski, szybko niwelując prowadzenie gospodarzy. Samobójczy gol kuriozum po przerwie zawocował jednak kompletem punktów dla Mazura.

Mecz na bocznym, sztucznym boisku w Płocku
4' - Celiński płasko z lewej strony ale za lekko
5' - Piekut niecelnie po wrzutce z rogu
6' - kontra Wisły i niecelny lob Maślaka nad Damianem
7' - po wrzutce z rogu główka Więckowskiego w słupek
9' - kontra Mazura i mocny strzał Celina nad bramką
12' - kolejna kontra, strzał Chimka zablokowany i Celin po raz trzeci ale niecelnie
16' - strata Wisły przed polem karnym i Raszka w świetnej sytuacji fatalnie spudłował
18' - Celiński płaskim uderzeniem zza pola karnego znowu niecelnie
19' - zderzenie w powietrzu i Celiński opuścił boisko z rozciętą głową - pojechał na szycie, a na boisku Laskus
23' - wysoooko nad bramką Puciłowski
32' - pierwsza składna akcja Wisły lewą stroną i chytre dośrodkowanie Leszczyńskiego z ostrego kąta - skierował do bramki Piekut 1-0 - samobój jak jesienią
34' - Piekut dograł ze środka pola i w sytuacji sam na sam z bramkarzem, pomiędzy jego nogami Puciłowski skutecznie na 1-1 - to jego 1.gol w Mazurze!
44' - wybiicie z linii bramkowej a potem strzał Maślaka Cybulko sparował nad poprzeczkę
45' - po wrzutce z rogu niecelny strzał Wisły
45+3' - po wyrównanym meczu do przerwy 1-1

49' - wrzutka z rogu Puciła wypiąstkowana przez golkipera
56' - strzał Krzyzańskiego z 20m po rykoszecie na róg
59' - Szczutowski głową nad bramką
61' - Szczutowski wycofał do bramkarza i go zaskoczył z prawie połowy boiska -kuriozalny gol 2-1 dla nas
62' - Laskus celnie po kontrze
62' - Szczutowski z kilku m w Cybulkę - setka
65' - Staszczuk prostopadle do Laskusa a ten w sytuacji sam na sam lobem w poprzeczkę
67' - kontra i Staluszka niecelnie
72' - po rogu z bliska Szymański ale Cybulko na posterunku
73' - po wrzutce Leszczyńskiego interwencja Zawala w spojenie
76' - próba Banana za kołnierz ale obroniona
76' - Cybulko lepszy od Janusa w sam na sam
77' - Leszczyński niecelnie po rykoszecie, wrzutka z rogu wybita
79' - Puciłowski na wiwat
81' - 2 nieudane szarże Witkowskiego
83' - kontra Nafciarzy ale na szczęście nikt nie zamknął
90+5' - po ostatnim rogu na pustą bramkę pędził Prochowski ale zablokowany przez obrońcę
90+5' - wygrana w Płocku zgodnie z tradycją 2-1! BRAWO!

Wisła II Płock - MAZUR 1-2 (1-1)
Gole: 32.Piekut (sam.) - 34.Puciłowski (as.Piekut), 61. Szczutowski (sam.)

Mazur: Cybulko - Staszczuk, Piekut, Zawal, Kwaśniczko - Puciłowski (94.Latuszek)- Kociszewski (82.Prochowski), Kozakiewicz (83.Bąk), Celiński (22.Laskus), Majchrzak (74.Witkowski) - Raszka (57.Staluszka)

Sędzia: Jakub Mikołajewski (Ciechanów)